Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Досвід
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 67 68 69 70 71 ... 74 75 »
4 березня 2010 року в Київському міському Будинку Вчителя був проведений Всеукраїнський День газети "Інформатика", який проводила редакція Всеукраїнської газети "Інформатика" (Видавництва "Шкільний світ") з нагоди свого 10-річчя. У рамках заходу відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу "Композиція творчого уроку", який редакція Всеукраїнської газети "Інформатика" провела спільно з Інститутом ІТЗН АПН України, Інститутом передових інформаційних технологій АПН України.
 
Вітаємо переможців Запорізької області:
   Шарабарова Світлана Станіславівна, учитель інформатики НВК № 5 (м.Енергодар) - 2 місце;  
   Скулакова Галина Володимирівна, учитель фізики Енергодарського НВК "загальноосвітній навчальний заклад II-III ступеня - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" - 3 місце;
   Куріцина Марина Миколаївна, учитель інформатики Енергодарського НВК "загальноосвітній навчальний заклад II-III ступеня - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" - 3 місце.
Переглядів: 740 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Березень-10 | Коментарі (0)

   26 лютого 2010 року на базі ЕНВК №5 відбулось чергове заняття в очно-заочній школі «Юного хіміка». З учнями м.Енергодара працювали викладачі Державного вищого навчального закладу «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ».
   Наступне заняття відбудеться в травні 2010 року в м.Дніпропетровськ.
 
          
 
 
      
 
Переглядів: 951 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Березень-01 | Коментарі (0)

   26 лютого 2010 року на базі ЕНВК №5 Державним вищим навчальним закладом «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» було проведено олімпіаду з хімії, в якій взяли участь 24 учня навчальних закладів м. Енергодара.
   Результати олімпіади буде викладено на сайті в третій декаді березня.
Переглядів: 1008 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Березень-01 | Коментарі (0)

   Матеріали ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика для учнів 3 та 4 класів
Переглядів: 1179 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Березень-01 | Коментарі (0)

   15.03.2013,  09.04.13  відбудеться діагностичне обстеження дітей, які потребують зарахування до логопедичних та корекційних груп, до класів інтенсивної педагогічної корекції  обласною психолого-медико-педагогічною консультацією (ОПМПК). 
   За детальнішою інформацією звертатися до завідувача МПМПК Думанян Н.О. (т. 3-16-88)
Переглядів: 1108 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Лютий-26 | Коментарі (0)

Щиро вітаємо Фоміну Ольгу Андріївну, вчителя російської мови та літератури ЕНВК № 5, з ІІІ місцем в обласному конкурсі впроваджених проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» із зарубіжної літератури, присвяченому 150-річчю з дня народження А.П. Чехова.
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 922 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Лютий-25 | Коментарі (1)

Міністерство освіти і науки України видало наказ «Про створення пунктів тестування», який містить список вищих навчальних закладів, на базі яких планується створити пункти тестування у 2010 році, та умови формування пунктів тестування для проведення ЗНО у 2010 році.
Детальніше
Переглядів: 897 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Лютий-24 | Коментарі (0)

   01 березня 2010 року о 13.30 в ЕНВК № 5 (каб.216) буде проведено практичне заняття з теми: „Впровадження інформативно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес початкової школи”.
 
Порядок денний:
1. Використання ІКТ на уроках навчання грамоти (з досвіду роботи).
2. Творчий звіт вчителя 1-Б класу ЕНВК № 5 Попкової О.П. щодо впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.
   Запрошуються вчителі перших класів, керівники міських і шкільних методичних об‘єднань початкової школи.
Переглядів: 2119 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Лютий-23 | Коментарі (2)

Шановні учасники творчої групи!
   У березні 2010 р. ( під час канікул) на базі ЕНВК № 1 під керівництвом Ройко О.В. відбудеться практичне заняття по створенню тестових завдань за допомогою тестових оболонок.
   Готуємося до практичного заняття: «Тестова форма перевірки знань учнів»
 
   Сьогодні в освіті активно використовується тестова форма перевірки знань учнів. Ми можемо по-різному ставитися до цих нововведень, проте, це реальність, на яку не можна не зважати. А значить – слід готувати учнів до тестування. Але одна справа – тести, написані кимось невідомим, і зовсім інша – тести розроблені вами самостійно, для конкретної навчальної ситуації та для дітей, яких ви навчаєте.
   Якщо створювати тести разом з учнями, пояснюючи механізм та принципи тестування, тест уже не буде для них «чорною скринькою». Виконувати такі завдання вашим учням буде набагато цікавіше, та й помилок поменшає.
   Створити свій тест зовсім не складно, як видається на перший погляд. Пропонуємо скористатися інформацією і спробувати скласти тест для перевірки знань учнів з предмету, який ви викладаєте.  
   1. Скористайтеся інформацією наданою на сайті http://www.compress.ru За даною адресою ви знайдете статтю, присвячену конструюванню тестів: основні види тестів, принципи створення, принципи підрахунку балів. Наведено також програми, безкоштовні або умовно безкоштовні (з переглядом реклами).
   2. В каталогах програмного забезпечення Sot Sklad.ru (http://www.softsklad.ru ), Softobzor.ru
(http://www.softobzor.ru ), REW.ru (http://rew.ru ), UcoZsoft (http://www/wosoft.ru ) ви знайдете велику кількість програм з конструювання тестів.
   До всіх програм додано детальну анотацію. Головна проблема – вибір. Що вам потрібно – проста програма для контрольного зрізу знань чи потужний комплекс тестування в рамках усієї школи? Усе залежить від вашого ентузіазму. Втім, як кажуть в одному мультику, «краще день втратити, а потім за п’ять хвилин долетіти».
   До речі, тести можна складати не лише для старшокласників. Якщо ви опануєте конструювання тестів, то зможете створювати тести різної складності. Програмі байдуже, що тестувати – знання інтегралів чи правопис. Головне зробити тестування цікавим для учнів. А це вже залежатиме від вас. І якщо вводити такі тести з початкової школи, то в старшій школі учні вже не ціпенітимуть від страшних слів «клітинки» та «галочки»
   3. Вчителям початкової школи. На сайті http://www/wosoft.ru ви знайдете приклад тесту на знання таблиці множення.
   4. Вчителям географії, хімії, астрономії. На сайті http://www/wosoft.ru ви знайдете 300 тестів з географії, хімії, астрономії.
   5. На сервері http://rostest.runnet.ru ви знайдете 450 тестових завдань з математики, фізики, біології, хімії, інформатики, розроблені фахівцями федерального Центру тестування.
   6. Програму слід скачати, встановити, запустити. Привітно блимає курсор, але з чого ж розпочати? Якщо вам складно «розкачатися», спробуйте пройти прокладеним шляхом – нехай вас надихатимуть вже наявні тести.
 
                                                                    За Інтернет-виданням: 1september.ru
 
 
19.02.2010р.
Ласкова Н.О., методист НМЦ.
Переглядів: 1492 | Додав: KissLove | Дата: 2010-Лютий-19 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz