Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Досвід
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 07

 04 квітня 2014 року на базі ЕЗОШ №2 Науково-методичним центром управління освіти спільно з  13-ДПРП  було проведено міський етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників. Захід направлено на популяризацію діяльності підрозділів МНС, формування у дітей поваги до професії пожежного, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, розвитку та прояву особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед дітей і молоді здорового й активного способу життя. У міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП взяли участь 4 загальноосвітні навчальні заклади: ЕЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ №4, ЕНВК №5. Учасники фестивалю представили тематичні виступи, які порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагували здоровий спосіб життя, закликали до необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності. За найбільш змістовно наповнений виступ, вдалий творчий задум журі визначило переможцями команду «Спалах» ЕЗОШ №2. 

Переглядів: 265 | Додав: KissLove | Дата: 2014-Квітень-07 | Коментарі (0)

03 квітня 2014 року відбулось нагородження переможців  міського конкурсу «Будь інженером-2014»

           В КДЦ «Молодіжний» 3 квітня 2014 року пройшло урочисте нагородження переможців конкурсу «Будь інженером».   

          Привітати   учасників та   переможців конкурсу прийшли В.Черноляхов, начальник управління    кадрів ВП ЗАЕС,  Плахотна Т.О., начальник управління освіти, О.А.Коваль, начальник відділу підготовки кадрів НТЦ ЗАЕС, Орлов Дмитро, голова організації молодих спеціалістів ЗАЕС.

            Кращими серед 75 учасників конкурсу стали учні, які набрали в сумі максимальну кількість балів.

Абсолютні переможці конкурсу

І місце - Жуков Роман, учень ЕНВК №1, вчителі: Ройко О. В., Жукова Н.Ю., Іткін С.О.         

ІІ місце - Нікітіна Єлизавета, учениця ЕНВК №1, вчителі: Ройко О. В., Жукова Н.Ю., Іткін С.О.

ІІІ місце - Трембич Юлія, учениця ЕНВК№5, вчителі: Тахтєєва Л. М., Соломіна Л.Л., Ясінська Н.В.

Номінація: «Кращий з математики»

І місце - Соловей Лілія, учениця ЕНВК №1, вчитель: Ройко О. В.

ІІ місце - Дзюбенко Андрій, учень ЕНВК№5, вчитель: Тахтєєва Л. М.

ІІІ місце - Карпачев Олександр, учень ЕНВК №1, вчитель: Ройко О. В.

Номінація: «Кращий з фізики»

І місце - Адаменко Аліса, учениця ЕБГ «Гармонія», вчитель Назаренко Л.М.

ІІ місце - Кучеренко Федір, учень ЕБЛ, вчитель Уманська Т. М.

ІІІ місце - Романенко Катерина,  учениця ЕБГ «Гармонія», вчитель Назаренко Л.М.

Номінація: «Кращий з хімії»

І місце - Осауленко Дмитро, учень ЕНВК №1, вчитель  Іткін С.О.

ІІ місце - Огурцова Ірина, учениця ЕНВК №1, вчитель  Іткін С.О.

ІІІ місце - Кулеш Єгор, учень ЕНВК №1, вчитель  Іткін С.О.

Переглядів: 254 | Додав: KissLove | Дата: 2014-Квітень-07 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz