Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Досвід
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Квітень » 29
УВАГА! 28.04.11 відбувся семінар для заступників директорів ЗНЗ, ПНЗ, методистів ПНЗ, керівників міських методичних об'єднань з теми: "Порядок розроблення й запровадження  адаптованих та авторських програм для навчальних закладів". Презентація.
Переглядів: 509 | Додав: KissLove | Дата: 2011-Квітень-29 | Коментарі (0)

До уваги  учителів, батьків, учнів! До вашого відома надаємо інформацію про результати участі учнів закладів освіти в обласних предметних олімпіадах.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад у 2010-2011 н.р

№ п/п

Прізвище, ім‘я, по батькові учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

Предмет

Профіль

Учитель

1

Вєрінов Олександр Олексійович

ЕБГ

"Гармонія”

11-А

ІІ

 

Математика

Математич-

ний

Гриднєва

Олена Яківна

І

Фізика

Математич-

ний

Назаренко Людмила Миколаївна

2

Жуков Роман Олександрович

ЕНВК № 1

7-Б

ІІ

 

Математика

 

Вікова норма

Ройко Оксана Валеріївна

3

Кулинич Тимофій Юрійович

ЕБЛ

10

ІІ

 

 

 

І

Російська мова

 

 

Біологія 

Поглиблене вивчення інформа-тики

Караманова Віра Олексіївна,

 

Іголкіна Яна Вячеславівна

4

Кім Аліса

ЕБГ

”Гармонія”

11- Б

І

Російська мова

Філологічний англ. мова

Поцелуєва Валентина Юріївна

5

Семененко Дар’я  Олегівна

ЕЗОШ № 2

9-А

ІІІ

 

 

 

Російська мова

 

Філологіч-ний, англ. мова

Тетеріна Лілія Анатоліївна

 

6

Мадамінова Людмила Маратівна

ЕБГ

”Гармонія”

11 – А

ІІІ

Астрономія

Математич-

ний

Назаренко Людмила Миколаївна

7

Галкіна Галина Андріївна

ЕБЛ

10

ІІІ

Російська мова

Поглиблене вивчення інформа-тики

Караманова Віра Олексіївна

8

Аніканова Анастасія Вікторівна

ЕБЛ

10

ІІ

Веб-дизайн

Поглиблене вивчення інформа-тики

Легка Юлія Миколаївна

9.

Сажнєв Роман Сергійович

ЕБЛ

10

ІІ

Веб-дизайн

Поглиблене вивчення інформа-тики

Легка Юлія Миколаївна

10.

Бєла Анна Костянтинівна

ЕЗОШ №2

9-А

ІІІ

Французька мова

Філологіч-ний, англ. мова

Лобова Людмила Вікторівна

11.

Сургай Катерина Віталіївна

ЕЗОШ №2

9-А

ІІІ

Обслуговуюча праця

Філологіч-ний, англ. мова

Родіонова Наталія Михайлівна

12.

Марченко Вікторія Олександрівна

ЕЗОШ №2

9-А

ІІІ

Фізична культура

Філологіч-ний, англ. мова

Діброва Юрій Миколайович

13.

Федоренко Олег Геннадійович

ЕЗОШ №2

11-А

ІІ

Фізична культура

Філологіч-ний, англ. мова

Діброва Юрій Миколайович

14.

Стасюк Ірина Олексіївна

ЕНВК №1

9- Б

ІІІ

Креслення

Математич-ний

Горкунова Олена Володимирівна

 

Переглядів: 528 | Додав: KissLove | Дата: 2011-Квітень-29 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz