Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Каталог файлов
Досвід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлов

Головна » Файли » Нормативно-правове забезпечення методичної роботи » Накази

Наказ про підсумки проведення міського етапу конкурсу
2009-Жовтень-12, 09:57

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ  МІСЬКОЇ РАДИ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

 

НАКАЗ

від 06 жовтня 2009 року                                                                 № 29                                                                                      

 

м. Енергодар

 

Про підсумки проведення міського  етапу конкурсу

впроваджених проектів з української мови та літератури

 

У відповідності з планом роботи НМЦ та на виконання наказу НМЦ від 01.09.2009р. № 24 «Про проведення міського етапу конкурсу впроваджених проектів з української мови та літератури» у вересні 2009 року було проведено міський етап конкурсу впроваджених навальних проектів за програмою «Intel®  Навчання для майбутнього» з української мови та літератури.

На конкурс було подано 6 проектів із чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів (ЕНВК №1, ЕНВК №ЗНЗ – МНВК», ЕЗОШ №4, ЕБГ «Гармонія»). Конкурсні проекти підготували вчителі, які пройшли навчання за програмою «Intel®  Навчання для майбутнього»:

Остроух Наталія Анатоліївна, вчитель української мови та літератури ЕНВК № 1, тема проекту «Таємниця «чорної смуги чорнила»;

Доценко Ольга Сергіївна, вчитель української мови та літератури ЕНВК "ЗНЗ - МНВК", тема проекту  «Що я можу зробити для рідної мови»;

Чабанюк Зоя Романівна, вчитель української мови та літератури   ЕЗОШ № 4, тема проекту «Хліб - усьому голова»;

Бабаніна Ольга Петрівна, вчитель української мови та літератури ЕБГ «Гармонія», тема проекту «Люблю пташину і тварину, і сонце завтрашнього дня … (за оповіданням  Л.І. Смілянського «Лідер»)»;

Мамадалієва Олена Мілібаївна, вчитель української мови та літератури ЕБГ «Гармонія», тема проекту «Фразеологія - країна    чудес»;

Лохматова Алла Іванівна, вчитель української мови та літератури ЕБГ «Гармонія», тема проекту «Скарби народного досвіду».

Вчителі української мови та літератури ЕБЛ не пройшли тренінг «Intel®  Навчання для майбутнього» і тому, за умовами конкурсу, не могли взяти в ньому участь. Не надали матеріали на конкурс вчителі ЕНВК №5 та ЕЗОШ № 7.

Подані на конкурс проекти було розглянуто і оцінено членами журі у відповідності з критеріями, визначеними Положенням про конкурс.

Журі конкурсу дійшло висновку, що у процесі реалізації програми «Intel®  Навчання для майбутнього» значно зросла зацікавленість вчителів української мови та літератури ЕБГ «Гармонія» в освоєнні технології  навчального проектування з використанням ІКТ. Так на конкурс представлено проекти, які розроблені та реалізовані учнями різних вікових категорій: учнями початкової школи, основної та профільної школи. В наявності учнівські роботи.

Актуальною і цікавою, на думку членів журі, є тема проекту «Що я можу зробити для рідної мови?» (ЕНВК «ЗНЗ – МНВК» учнів 11- Б класу, вчитель Доценко О.С.)

Проте слід відзначити, що не всі проекти можна вважати впровадженими, так як конкурсантами не надані учнівські роботи. Під час перегляду робіт виявлено ряд значних порушень по формуванню структури портфоліо, недоліків у плані проекту (формулювання ключового питання; відповідність державним стандартам; планування діяльності учнів; робота з Інтернет-ресурсами ).

На підставі рішення журі,

 

НАКАЗУЮ:

1. Визначити переможця конкурсу і нагородити грамотою НМЦ УО:

 ІІІ місце:

-  Бабаніна Ольга Петрівна, вчитель української мови та літератури ЕБГ «Гармонія», тема проекту «Люблю пташину і тварину, і сонце завтрашнього дня…» ( за оповіданням Л.І. Смілянського «Лідер»).

2. Відзначити дипломами учасників конкурсу:

- Остроух Наталію Анатоліївну, вчителя української мови та літератури ЕНВК №1;

- Доценко Ольгу Сергіївну, вчителя української мови та літератури ЕНВК «ЗНЗ – МНВК»;

- Чабанюк Зою Романівну, вчителя української мови та літератури ЕЗОШ № 4;

- Мамадалієву Олену Мілібаївну, вчителя української мови та літератури ЕБГ «Гармонія»;

- Лохматову Аллу Іванівну, вчителя української мови та літератури ЕБГ «Гармонія»;

3. Направити конкурсні матеріали Бабаніної О.П., вчителя української мови та літератури ЕБГ «Гармонія», для участі в обласному етапі конкурсу впроваджених проектів за програмою «Intel®  Навчання для майбутнього» з української мови та літератури (до 07.10.2009).

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор НМЦ                                                                          С.М. Букреєва

 

 

 

 

Ласкова Н.О., 3-16-88

 

Категорія: Накази | Додав: KissLove
Переглядів: 1077 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz