Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Каталог файлов
Досвід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлов

Головна » Файли » Нормативно-правове забезпечення методичної роботи » Інструкції, рекомендації

Складання графіка роботи кабінета НКК
2009-Вересень-02, 15:37
Рекомендації щодо складання графіка роботи кабінета НКК

1.Потрібно зібрати інформацію.

1.1.Інформацію про вчителів, які будуть працювати в даному кабінеті протягом семестру (чверті, місяця, тижня). Тривалість роботи залежить від того, який ЕППЗ впроваджується у навчально-виховний процес. Заздалегідь з вчителями-предметниками необхідно провести роботу щодо внесення  коректив у календарно-тематичне планування.

Вчитель складає план-графік проведення уроків з ЕППЗ по своєму  предмету за формою:

з/п

Вчитель

Предмет

Клас

Тема

уроку

Тип

уроку

Дата

 

 

 

 

 

 

 

Доцільно зробити запит у вчителів ( використовують ІКТ на традиційних уроках) на проведення уроків у кабінеті з НКК (подача нового матеріалу; виконання тестових контрольних завдань; проведення бінарних уроків; робота з конструктором; урок презентації навчального проекту та ін.). У запиті вказати  необхідні параметри.

1.2.Якщо кабінет з НКК - це кабінет інформатики, то необхідно підготувати інформацію про вчителя, його навантаження ( вказати курси, спецкурси, гуртки, години роботи з обдарованими, з ким саме), вікові категорії учнів (вказати класи).

1.3.Підготувати інформацію щодо графіку роботи лаборанта та його навантаження. Слід погодити його графік роботи з графіком роботи вчителя інформатики на предмет проведення практичних робіт. Якщо функції лаборанта виконує вчитель інформатики, то слід звернути увагу на те, щоб не було накладок при виконанні функціональних обовязків вчителя і лаборанта.

1.4.Потрібно визначити  кількість годин роботи в мережі Інтернет на місяць та розподілити їх між суб’єктами навчально-виховного процесу:  учнями,  адміністрацією, соціально-психологічною службою, бібліотекарем, групами вчителів.

1.Після аналізу отриманої інформації можна приступати до формування розкладу/графіку роботи кабінету з ННК (форма додається).

2.При складанні розкладу / графіку  роботи кабінету з НКК треба памятати, що тижневе завантаження кабінету повинно становити – 36 годин на тиждень.

3.Визначити день і час профілактичних робіт та технологічних перерв.

4.Розклад / графік роботи кабінетів з НКК  потребуватиме змін і корекцій, які необхідно буде узаконити відповідним управлінським рішенням ( наказ, розпорядження чи затверджений розклад/графік).

5.Інформацію, розклади слід зберігати в окремій папці « Використання НКК в організації навчально-виховного процесу ЕЗОШ№ …». Матеріали можна використати  для подальшого аналізу діяльності, пов’язаної з інформатизацією освітнього простору ЗНЗ (використання ЕППЗ; завантаженість кабінетів з НКК; кількість вчителів, які використовують ЕППЗ; використання ІКТ на традиційних уроках; впровадження проектної діяльності в НВП ).

6.Слід завести журнал реєстрації  Інтернет-годин за формою:

 

№ з/п

Тема

Результат пошуку

Дата

Час

Вчитель

Підпис

1.

 

 

 

 

Вчитель

Підпис

                                                                                                            

 

 

Методист НМЦ

Ласкова Н.О., 3-16-81

Категорія: Інструкції, рекомендації | Додав: KissLove
Переглядів: 2805 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz