Науково-методичний центр
 управління освіти м. Енергодара

Досвід
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 72 73 74 75 »
До уваги керівників навчальних закладів!
30 листопада о 16-00 в конференц-залі виконкому відбудеться Свято обдарованої молоді. Запрошуються переможці конкурсів, змагань, турнірів за 2008-2009 н.р.
 
Переглядів: 505 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-26 | Коментарі (0)

До уваги учасників міської творчої групи з проблем впровадження ІКТ у навчально-виховний процес
 
   Запрошуємо Вас відвідати сайт - http://ua.partnersinlearningnetwork.com/Pages/default.aspx
Мережа партнерство у навчанні – це глобальна спільнота освітян, хто розуміє важливість застосування ІКТ для покращення результатів у навчанні. Приєднавшись до Мережі партнерство в навчанні, Ви маєте можливість:
  • Створення і приєднання до спільноти.
  • Пошуку планів уроку і практичних занять, а також публікації Ваших ресурсів для обміну досвідом.
  • Вільного доступу до засобів і навчальних програм для Вашої школи.
  • Співпраці з однодумцями, збагачення освітнього середовища у Вашому класі і спільноті і, врешті-решт, глобальної допомоги у покращенні якості освіти.
Переглядів: 456 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-26 | Коментарі (0)

До уваги шкільних координаторів Конкурсу Бобер!
   Конкурс відбудеться 20 грудня 2009р. Заявки приймаються до 10 грудня. Для отримання детальної інформації по Конкурсу, необхідно відвідати сайт: http://bober.net.ua/
 
Переглядів: 524 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-26 | Коментарі (0)

Терміни, місце, час проведення олімпіад
та відповідальні працівники Науково-методичного центру
 
 
Склад
оргкомітету по проведенню ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських олімпіад
 
1. Букреєва С.М. директор НМЦ, голова організаційного комітету.
2. Придчіна А.І. – методист НМЦ, заступник голови організаційного комітету.
 
Члени оргкомітету:
1. Ткаченко О.Г. - методист НМЦ,
2. Глінська Т.В. - методист НМЦ,
3. Ясінська Н.В. - методист НМЦ,
4. Цемко С.А. - методист НМЦ,
5.Ласкова Н.О. - методист НМЦ.
 
Члени журі міського етапу олімпіад:
 
1. Технічна праця
1. Нечаєнко О.Г.,голова журі, керівник ММО, вчитель ЕНВК № 1;
2. Закржевський В.В. – ЕЗОШ № 2;
3. Гергіль А.В. – ЕБГ "Гармонія”;
4. Снопковський С.М. – ЕЗОШ №4;
5. Ткаченко А.О. – ЕНВК № 5;
6. Щербина О.І. – ЕЗОШ №7.
 
                                                         2. Російська мова
1. МорозоваТ.М., голова журі, керівник ММО, вчитель ЕЗОШ№4;
2. Ісакова О.П. - ЕНВК №1;
3. Вагіна І.В. –ЕНВК №1 ;
4. Тєтєріна Л.А. – ЕЗОШ № 2;
5. Нізяєва О.П. – ЕЗОШ № 2;
6. Поцелуєва В.Ю. – ЕБГ "Гармонія”;
7. Сєрік Н.І. - ЕБГ "Гармонія”;
8. Кучеренко С.І. - ЕЗОШ № 4;
9. Бабенкова Л.М. – ЕЗОШ № 4;
10. Глінська Т.В. – ЕНВК № 5;
11. Фоміна О.А. – ЕНВК № 5;
12. Бортукова О.П. – ЕЗОШ № 7;
13. Смьордова О.В. – ЕБЛ. 3.
 
                                                          3. Основи економіки
1. Савченко Т.Б., голова журі, керівник ММО, ЕБГ "Гармонія”;
2. Кирєєв О.О. – ЕНВК № 5;
3. Єрмак С.Г. – ЕНВК № 1;
4. Домбровська Н.І. – ЕЗОШ № 2;
5. Мірошник Л.П. – ЕЗОШ №4;
6. Баронкіна А.В. – ЕБЛ;
7. Косик С.І. – ЕЗОШ №7.
 
                                                         4. Англійська мова
1. Вовк О.В.– голова журі, керівник міського семінару - практикуму, ЕЗОШ № 7;
2. Сагань А.О. ЕНВК № 1;
3. Тимофєєва Т.О. – ЕНВК № 1;
4. Вітюгова В.І.. – ЕЗОШ № 2;
5. Убоженко Л.А. – ЕЗОШ № 2;
6. Ільясова З.Х. – ЕБГ "Гармонія”;
7. Василець І.О. – ЕБГ "Гармонія”;
8. Таран І.В. - ЕЗОШ №4;
9. Зайдуліна В.В. – ЕЗОШ № 4;
10. Гаманець Г.О. – ЕНВК- № 5;
11. Кулачек Н.В.. – ЕНВК № 5;
12. Васильчук Л.Є. – ЕЗОШ № 7;
13. Грунська О.Ю. – ЕЗОШ № 7;
14. Парфір‘єва Р.З. – ЕБЛ;
15. Подгорна Д.М. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК».
 
                                                          5. Хімія
1. Лазарєва Т.П.– голова журі, керівник ММО ЕБГ "Гармонія”;
2. Ковбаса Т.В. – ЕНВК № 1;
3. Давиденко О.В. – ЕЗОШ № 2;
4. Євтушенко Н.А. - ЕБЛ;
5. Поваліхіна Л.Х. - ЕЗОШ № 4;
6. Максименко І.В. – ЕНВК № 5;
7. Бойко Т.І. – ЕЗОШ № 7.
 
                                                       6. Французька мова
1. Кучерук Л.Я. – голова журі ЕЗОШ № 4, ЕБЛ;
2. Глєбова В.Я. – ЕЗОШ № 2;
3. Лобова Л.В. - ЕЗОШ № 2;
4. Мидловець Є.Г. – ЕБГ "Гармонія” ;
5. Воробйова О.Д. – ЕЗОШ №7.
 
                                                       7. Обслуговуюча праця
1. Родіонова Н.М.– голова журі, керівник ММО ЕЗОШ № 2;
2. Кузнєцова І.С. – ЕНВК № 1;
3. Качан Л.Л. – ЕЗОШ № 2;
4. Мігунова О.О. ЕБГ "Гармонія”;
5. Без‘язична О.П. – ЕЗОШ № 4;
6. Челнокова М.Д. – ЕНВК № 5;
7. Сердюк Н.Д. – ЕНВК № 5;
8. Виговська Л.М. – ЕЗОШ № 7.
 
                                                       8. Фізика
1. Назаренко Л.М. голова журі , керівник ММО, ЕБГ "Гармонія”;
2. Жукова Н.Ю. – ЕНВК № 1;
3. Позднякова Т.С. – ЕНВК № 1;
4. Савіна М.В. – ЕЗОШ № 2;
5. Башкіна Г.В. – ЕЗОШ № 2;
6. Степанова І.Г. – ЕБГ "Гармонія”;
7. Борисенко Є.А. – ЕЗОШ № 4, ЕБЛ;
8. Менжинська Л.О. – ЕНВК № 5;
9. Соломіна Л.Л. – ЕНВК № 5;
10. Уманська Т.М. – ЕЗОШ № 7;
11. Скулакова Г.В. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК”.
 
                                                       9. Історія
1. Цьомко В.С. голова журі, керівник ММО, ЕБЛ;
2. Лохвицький В.В. – ЕНВК № 1;
3. Щербаха А.П. - ЕНВК № 1;
4. Демидова Л.В. - ЕЗОШ № 2;
5. Овсієнко О.Є. –ЕЗОШ №2;
6. Самойлова І.А. – ЕБГ "Гармонія”;
7. Злобіна О.О. - ЕБГ "Гармонія»;
8. Сущенко В.М. – ЕЗОШ № 4;
9. Губарєва С. Ф. - ЕНВК № 5;
10. Палієнко С.В. - ЕНВК № 5;
11. Назаренко А.А. - ЕЗОШ № 7;
12. Атаманюк О.В. - ЕЗОШ № 7;
13. Погоріла Ж.М. – ЕБЛ;
14. Тешлюк Л.І. - ЕНВК «ЗНЗ-МНВК».
 
                                                     10. Німецька мова
1. Тришкура Т.М., голова журі, керівник ММО, ЕЗОШ №7;
2. Білоусова Л.В. – ЕНВК № 1;
3. Довженко С.П. – ЕНВК № 1;
4. Юзюк З.Ю. - ЕНВК № 1;
5. Ніколаєва В.М. – ЕБГ "Гармонія”;
6. Приходько Т.М. – ЕБГ "Гармонія”;.
7. Стрижеус І.І. – ЕЗОШ № 7;
8. Карєва С.В. – ЕЗОШ № 7.
 
                                                     11. Правознавство
1. Цьомко В.С. – голова журі, керівник ММО,ЕБЛ;
2. Бондажевська О.П. – ЕНВК № 1;
3. Борисенко Л.А. – ЕЗОШ №2;
4. Мерзлякова О.О. – ЕБГ "Гармонія”;
5. Бондажевський П.М. – ЕЗОШ №4;
6. Палієнко С.В. - ЕНВК № 5;
7. Недобер І.Г. – ЕЗОШ № 7;
8. Ляшко І.В. – ЕБЛ;
9. Тешлюк Л.І. –ЕНВК «ЗНЗ- МНВК».
 
                                                    12. Інформатика та веб-дизайн
1. Перерва С.В. – голова журі, керівник м/о, вчитель ЕНВК № 5;
2. Ройко О.В. – ЕНВК № 1;
3. Кованченко І.Г. – ЕЗОШ № 2;
4. Мельков В.В. – ЕБГ "Гармонія”;
5. Шкода А.В. – ЕЗОШ № 4;
6. Висоцька О.С. – ЕНВК № 5;
7. Дятлова О.А. – ЕЗОШ № 7;
8. Легка Ю.М. - ЕБЛ;
9. Кацен О.В. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК.
 
                                                    13. Креслення
1. Павловська О.В. - голова журі , керівник ММО, ЕЗОШ № 2;
2. Горкунова О.В. – ЕНВК № 1;
3. Степанова І.Г. – ЕБГ "Гармонія”;
4. Рябік А.В. – ЕЗОШ № 4;
5. Ткаченко А.О. – ЕНВК № 5;
6. Виговська Л.М. – ЕЗОШ №7;
7. Анікіна Є.Є. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК”.
 
                                                   14. Біологія
1. Коток Л.М., голова журі, керівник ММО,ЕБГ "Гармонія”;
2. Подгорна О.М. – ЕНВК № 1;
3. Наход І.М. – ЕЗОШ № 2;
4. Маковоз І.Г. – ЕБГ "Гармонія”;
5. Шпигун Л.І. –ЕБГ «Гармонія»;
6. Смиковська Т.М. – ЕЗОШ № 4;
7. Калитка І.М. – ЕЗОШ № 4;
8. Ратомська О.В. – ЕНВК № 5;
9. Кірєєва В.І. - ЕНВК № 5;
10. Ваніна О.С. - ЕЗОШ № 7;
11. Оленич О.А. - ЕЗОШ № 7;
12. Іголкіна Я.В. – ЕБЛ;
13. Рязанцева А.М. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК”.
 
                                                  15. Математика
1. Прохач В.Ф. - голова журі, керівник ММО ,ЕБЛ;
2. Ройко О.В. - ЕНВК № 1;
3. Онищук А.Д. - ЕНВК № 1;
4. Пєстрікова В.А. - ЕЗОШ № 2;
5. Гергіль Т.О. - ЕЗОШ № 2;
6. Леоненко А.Ф. – ЕБГ "Гармонія”;
7. Гріднева О.Я. – ЕБГ "Гармонія”;
8. Гущинська С - ЕЗОШ № 4;
9. Горбач Л.Г. - ЕЗОШ № 4;
10. Боренкова З.І. - ЕНВК № 5;
11. Гапєєва Р.М. – ЕНВК № 5;
12. Масалов І.А. - ЕЗОШ № 7;
13. Калмикова В.В. - ЕБЛ;
14. Тимощенко Т.Ю. - ЕЗОШ № 7.
 
                                                  16. Географія
1. Домбровська Н.І. – голова журі, керівник ММО, ЕЗОШ № 2.
2. Єрмак С.Г. – ЕНВК № 1.
3. Мірошник Т.О. – ЕЗОШ № 2.
4. Сидорчук О.О. – ЕБГ "Гармонія” .
5. Мірошник Л.П. - ЕЗОШ № 4.
6. Перепілка В.В. – ЕНВК № 5.
7. Закржевська С.М. – ЕЗОШ № 7
8. Півень Т.Г. – ЕБЛ
9. Шапко С.В. ЕНВК "ЗНЗ-МНВК»
 
                                                 17. Українська мова та література
1. Коробова О.П., голова журі, керівник ММО ,ЕНВК №1;
2. Остроух Н.А. - ЕНВК № 1;
3. Ліпецька І.В ЕНВК № 1;
4. Шмакова О.А ЕЗОШ №2;
5. Мошківська О.І. ЕЗОШ № 2;
6. Козлова О. І. ЕЗОШ №2;
7. Швайковська В.М.– ЕБГ "Гармонія»;
8. Бабаніна О.П. – ЕБГ "Гармонія»;
9. Шевченко Т.І. ЕЗОШ № 4;
10. Дніпровська Т.М. ЕЗОШ № 4;
11. Ростович Л.О. - ЕЗОШ № 4;
12. Мамадалієва Т.М. - ЕНВК № 5;
13. Целовальник Т.А. - ЕНВК № 5;
14. Малахова О.І. - ЕНВК № 5;
15. Гандзюк Ж.М. - ЕЗОШ № 7;
16. Швагер С.І. - ЕЗОШ № 7;
17. Касярум Т.В. – ЕБЛ;
18. Біла Т.П. - ЕБЛ;
19. Доценко О.С. – ЕНВК "ЗНЗ-МНВК”;
 
                                                    18. Історія рідного краю
1. Цьомко В.С.– голова журі, керівник ММО, ЕБЛ;
2. Щербаха А.П. – ЕНВК № 1;
3. Лохвицький В.А. – ЕНВК № 1;
4. Невтира О.М. ЕЗОШ №2;
5. Овсієнко О.Є. ЕЗОШ №2;
6. Чуча Н.М. ЕБГ «Гармонія»;
7. Сущенко В.М. ЕЗОШ №4;
8. Бондажевський П.М. ЕЗОШ №4;
9. Ілляшенко Н.І. ЕНВК №5;
10. Палієнко С.В. ЕНВК №5;
11. Лапушева В.М. - ЕЗОШ № 7;
12. Недобер І.Г. ЕЗОШ №7;
13. Погоріла Ж.М. – ЕБЛ;
14. Тешлюк Л.І. - ЕНВК "ЗНЗ-МНВК”.
 
Кількісний склад учасників міського етапу олімпіад
за предметами та початок роботи журі
 
Переглядів: 1088 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-24 | Коментарі (0)

  З 7 по 28 грудня 2009 року буде проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2010”.
Переглядів: 796 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-24 | Коментарі (0)

До уваги учасників міської творчої групи з проблем впровадження ІКТ у навчально-виховний процес.
Пропонуємо алгоритм створення індивідуального портфлоліо учасника творчої групи.
Переглядів: 609 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-20 | Коментарі (0)

Випускникам програми Intel® Навчання для майбутнього!

До 10 грудня 2009 року можна надсилати роботи на Всеукраїнський конкурс «Успішний проект – 2009».
Переглядів: 469 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-17 | Коментарі (0)

Проведення обласного конкурсу навчальних програм з інформатики для варіативної складової навчальних планів.
Скачати
Положення про конкурс
Склад журі та графік проведення
Переглядів: 551 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-17 | Коментарі (0)

    04 грудня 2009 року о 13.30 буде проведено військово-спортивне свято серед учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, на базі ЕЗОШ № 7(велика спортивна зала).Свято присвячено 18-й річниці Збройних Сил України.
Переглядів: 639 | Додав: KissLove | Дата: 2009-Листопад-17 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz